Gdyby Biegański robił miejsce dla kolejnego Hiszpana takiego jak Carbo. byłaby to wspaniała wiadomość dla Wisły.
Niestety, nie słyszymy, by zespół miał być w jakiś sposób wzmocniony podczas tego okienka. Uważam to za błąd. Nie mamy drużyny kompletnej i bez słabszych punktów.