fansorina napisał(a):

|
Co do kadry to trzeba wierzyć, że Junca się ogarnie, bo opierać się na Szosie, który zagra fajnie dwa mecze by w trzech nie dojechać to wiecie, rozumiecie.
|
Wiemy, rozumiemy, należy opierać się na Junce, który ostatni dobry mecz zagrał wiele miesięcy temu i od tego czasu ani razu nie dojechał, a nie na Szocie, który dobre mecze przeplata złymi. To ma sens.