Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93104
Stary 18.01.2024, 22:27
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Biegański podobno jedzie za ocean. Wszystkiego dobrego życzę.
I bardzo dobrze

Odchodzi od nas 3 bramkarz, jeden z ostatnich na ekstraklasowym kontrakcie.

Obie strony skorzystają na jego odejściu.

Mam tylko wątpliwości czy warto inwestować w kolejnego bramkarza nr 3. Najlepiej byloby znaleźć wartościowego numer 1 albo nie ściągać nikogo ma ten moment. Tym bardziej że ciężko kogoś sensownego znaleźć zima. To tylko 16 spotkań.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 18.01.2024 o godz. 22:49.
Odpowiedz cytując