Drozd napisał(a):

|
Biegański podobno jedzie za ocean. Wszystkiego dobrego życzę.
|
I bardzo dobrze
Odchodzi od nas 3 bramkarz, jeden z ostatnich na ekstraklasowym kontrakcie.
Obie strony skorzystają na jego odejściu.
Mam tylko wątpliwości czy warto inwestować w kolejnego bramkarza nr 3. Najlepiej byloby znaleźć wartościowego numer 1 albo nie ściągać nikogo ma ten moment. Tym bardziej że ciężko kogoś sensownego znaleźć zima. To tylko 16 spotkań.