|
Ważne będzie jak zaczniemy. Zeszłoroczna seria zaczęła się od nieplanowanej wygranej w Gdyni. Oby w tym roku było podobnie.
Z filmików z treningów widać, że trener stawia na mobilność z piłką przy nodze i jak mówił Szot zwraca uwagę na aspekty na które wcześniej trenerzy zwracali mniejszą uwagę. Zwłaszcza w kwestii ustawienia na boisku.
Piłkarsko jesteśmy najlepsi w lidze, jeżeli dołożymy do tego zespołowość to będzie dobrze.
|