Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2859
Stary 15.01.2024, 18:53
MaLk,a co jeśli układ jest taki, że ok, wpompujemy kasę w Wisłę, jak się nie uda odzyskać to spoko upadłosć klubu), trudno, ważne żeby na bieżąco firmę reklamować i rozwijać więc ta kasa jest niby na Wisłę, a wliczona w koszty reklamy Synerise.

I podejrzewam, że te kilka mln zł to są drobne, jeśli liczyć te branże, i po prostu tyle kosztuje reklama. Oczywiście gdzieś granica jest i wiecznie dopompowywać kasy nie będą - co już Królewski zapowiedział, ze w tym roku kasy na pokrycie dziury w budżecie nie ma.

Inaczej tego sobie wytłumaczyć nie mogę, bo nie oszukujmy się, kto by pożyczał kasę na klub, który być może za rok czy dwa upadnie? Coś musiało za tymi pożyczkami stać (interes Synerise). Chyba nikt nie jest taki głupi, że powie, a lubię Jarka, znam go z różnych biznesów to mu dam na lub x setek tysięcy/baniek, w sumie lubię Wisłę więc nawet miło mi tę kasę dać.
A z kolei Jaro chyba nie jest taki głupi, że sam nie mając kasy dla Wisły się zadłuża, zobowiązuje do czegoś... Gdyby dla Wisły chciał ten projekt pociąnać to swój cel miał już dopięty - MADA i mógł wyskakiwać z tej machiny i może te pożyczki odzyskać już.

No ale jeśli w interesie jest rozgłos i reklama to siedzi tu dalej.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując