|
W ogóle dziwi mnie to, że chcą przedłużyć kontrakt temu fajtłapie Łasickiemu, przecież to poziom najwyżej na powiedzmy lidera 3 ligi... kompletnie niezrozumiała decyzja, bo myślałem że będziemy się pozbywać przeciętniaków.
Do skutecznej walki o awans potrzebujemy kogoś na zmianę na skrzydło, bo jak wypadnie Villar i Alfaro to leżymy, no i potrzebujemy kozaka na bramkę, bo nazywanie tych parodystów którymi obecnie dysponujemy bramkarzami to obraza dla tego 'zawodu'.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|