Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.01.2024, 00:43. Który trener uratuje Wiśle sezon i awansuje do Ekstraklasy?
Moje typy:

1.Maciej Skorża.
2.Marek Papszun.
3.Adam Nawałka.
4.Marcin Brosz.
5.Kazimierz Moskal.

Eksperyment z kolegą z Kostaryki nie uda się, bo jak wiemy został sprowadzony przez znajomości z Kikusiem, a nie w wyniku kłamliwej propagandy o wykorzystaniu sztucznej inteligencji w wyborze trenera.

Pytanie będzie wówczas brzmiało:

Czy nasz Wszechwiedzący Wizjoner, który chce zmieniać świat (z Wisłą mu się nic nie udaje) pójdzie po rozum do głowy i zatrudni poważnego trenera z wyżej wymienionej listy, czy będzie dalej upierał się w coś co nie uda się.

Od tego może nawet zależeć przyszłość Wisły.

Ta runda może być kluczowa dla dalszego istnienia Wisły.

W przypadku braku awansu dochodzą do nas informacje o planowanej upadłości klubu, bo wbrew propagandzie sukcesu sytuacja jest zła i z pewnością gorsza niż podczas tzw. odnowienia i dużo gorsza niż po przejęciu władzy przez szeroko rozumiane środowiska kibicowskie w 2016 roku.

Z pewnością upadek Wisły może być kuszący.

Filipiak niedawno umarł, Majchrowski szykuje się do emerytury, więc nie będzie na kogo zrzucić winy dla naiwnych.

Wisła wyborem turysty z Kostaryki została po raz kolejny ośmieszona.

Sytuacja z ostatnich miesięcy w polityce w Polsce pokazała, że wszystko może się zmienić.

Partia, która przez osiem lat praktycznie wszystko zawłaszczyła, której przywódcy sądzili, że będą rządzić na wieki wieków przegrała wybory.

Dla przypomnienia:

Przywódcy tej partii wielokrotnie byli wielbieni na Wiśle.

Nie mogą pogodzić się z utratą władzy, urządzają liczne protesty w obronie milionowych pensji propagandzistów z TVP, którzy teraz przeszli do Republiki i w obronie bandytów, którzy wreszcie trafili do więzienia za wszelkie zło, które wyrządzili Polsce i Polakom.

Wierzymy głęboko, że Wisła wróci do Ekstraklasy i zostanie dokonana opóźniona o już kilka lat prawdziwa rewolucja, a zamiast upadku będzie dominacja w lidze z sukcesami w pucharach - jak w pamiętnym sezonie 2002/2003.

A za niedługo najlepsze drużyny w Europie pokroju Realu Madryt znów zagrają na stadionie Wisły.

A pierwszym krokiem do odbudowy Wisły będzie wybór poważnego trenera, bo kabareciarzy mamy dosyć.

Wielu już takowych było: Meresiński, Vanna Ly, Brzęczek, Dawid, Ramirez z Rude, itp.

Maciej Skorża na trenera Wisły.

Im szybciej to nastąpi, tym wiara w odbudowę Wisły będzie mocniejsza, a sukcesy będą tylko kwestią czasu.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 15.01.2024 o godz. 00:56.
Odpowiedz cytując