Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2837
Stary 14.01.2024, 18:01
To jest mistrzostwo swiata.
Miec do Jaroo pretensje i zale, ze jest sfrustrowany i jeszcze sugerowac, ze postawa frustracji z sytuacji, w ktorej jest Wisla jest wina takich osob jak Jaroo.

Ku(%*(*wa. wy przechodzicie poziomy absurdu i propagandy ala goebels czy urban.
Klub zostal doprowadzony do ruiny:

- sportowo
- wizerunkowo
- jest zazynany ekonomicznie.

Ale to wina jakiegos tam forumowicza, bo krytykuje tych, ktorzy w 5 lat do tego upadku doprowadzili.
Jebnijcie sie tak porzadnie w dynke, a jak nie podziala to fest rozped i w sciane.

Moze styki w koncu sie polacza i wyjdziecie z syndromu sztokholmskiego.

Jedyne o co obecnie chodzi w Wisle, to promocja AI. Z tego hajs ma Synerise. Wisla tutaj jest na szarym koncu beneficjentow. Tylko slepy albo niedorozwoj tego nie dostrzega.
Odpowiedz cytując