|
amen, podobnie jak nie widzę sensu w przyrównywaniu robienia sobie PR-u korzystając również z marki Wisły do wynoszenia pieniędzy z klubu w reklamówkach
chciałbym jednak żeby to się odbywało razem z względnymi sukcesami sportowymi, takimi które była w stanie osiągnąć Warta, Puszcza albo Radomiak, bo bez tego to na razie jest pusta gadka na kredyt
wszystkim życzę żeby w czerwcu w gablocie był nie tylko wycięty artykuł o sztucznej inteligencji z Marki
|