Macie racje... podziękujmy JK, gdyby nie on to forum by nie istniało.
Nie dziwie się, że te farmazony, które posika JK w prasie przechodzą.
Gość w wywiadzie mówi o setkach milionów przychodu w momencie, gdy ma całe 3 miliony
Szkoda strzępić ryja, jak Was nie przekonuje to co czarno na białym jest oszukane, to w sprawie forum Was też nie przekonam.
Podziękujcie JK na X (bo mnie tam nie ma) za ten jego gest dobrej woli, od razu podziękujcie mu za pierwszą ligę.
EDIT: Właściciel domeny forumwisly.pl
firma: Rasmussen Christian
Better Collective A/S
ulica: Sankt Annae Plads 28
miasto: 1250 Copenhagen K
lokalizacja: DK
Ten sam co goal.pl