krysztal napisał(a):

|
Dobrodziej spod Gorlic.Ciekawe co jest więcej warte?Serwer obecnego forum czy domena wislakrakow.com?
|
jasne że domena, ja wiem że jak jeszcze jeździła strona wislakrakow.com to Better Collective tam mocno pozycjonował treści z goal.pl żeby naganiać ruch, ale forum to nie wiem po co im jest potrzebne (tylko im nie mówcie, bo nam serio odłączą metawersum)