|
Fakty są jednak takie, że w ciągu tych pięciu lat spadliśmy z ligi, zrobiliśmy z siebie pośmiewisko kilkukrotnie i prawdopodobnie powiększyliśmy zobowiązania względem punktu startowego.
Także Panie Jarosławie Królewski, który zamierzasz odwiedzić to forum. Byliśmy przed Panem, jesteśmy i będziemy po Panu.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|