Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15884
Stary 13.01.2024, 08:45
W realiach światowych ten portfel nie musi być wcale aż taki gruby. Może uda się pozbyć najdroższych nic nie dających piłkarzyków i w przyszłym sezonie zagrać o awans od pierwszego meczu, a nie od połowy sezonu. Jednak żeby to było możliwe to stosunek wartość zawodnika/czas treningu w Wiśle musi być krzywą rosnącą, a nie malejącą jak dotychczas. To samo dotyczy funkcjonowania klubu po awansie. Jeżeli tenujący u nas piłkarze nie będą coraz lepsi to nigdy nie będziemy zdrowo funkcjonującym klubem.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując