|
Też uważam,że tym pieprzeniem o AI Królewski kupił sobie trochę czasu ale według mnie nie więcej niż pół roku.Albo będzie awans i nadzieja na jakieś konkretniejsze przychody albo sajonara.
No chyba że mimo braku awansu pojawi się ktoś z grubszym portfelem,wtedy znowu wierzyciele przez jakiś czas będą żyć nadzieją,że może to jakoś ruszy z miejsca i odzyskają chociaż cześć kasy.
|