Jaroo1 napisał(a):

|
Nie. Lepiej za złe działanie lizać dupę Jarkowi zamiast krytykować
|
Jaroo, Ty naprawdę masz jakąś obsesję. Pamiętaj, że nieustanna i długo trwająca “sraczka” zwykle kończy się odwodnieniem, a do końca rundy jeszcze daleko. Nie wiem jak Twoje jelita to wytrzymają, ale to już nie mój problem.
