Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#344
Stary 12.01.2024, 16:44
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nie. Lepiej za złe działanie lizać dupę Jarkowi zamiast krytykować


Jaroo, Ty naprawdę masz jakąś obsesję. Pamiętaj, że nieustanna i długo trwająca “sraczka” zwykle kończy się odwodnieniem, a do końca rundy jeszcze daleko. Nie wiem jak Twoje jelita to wytrzymają, ale to już nie mój problem.
Odpowiedz cytując