krysztal napisał(a):

Chłopie ty czytasz co ci inni odpisują czy udajesz,że tego nie widzisz?Ja już nie wiem jak te twoje posty rozumieć bo zajeżdżają tanią propagandą na poziomie....no dobra powstrzymam się.
Wróć do tematu chyba "Kto za Sobolewskiego"i przeczytaj co ci odpisał Malk.Nie wklejam tego żeby nie spamować w kolejnym temacie
|
Odpuściłbym. Kolega pepe w innym temacie twierdzi, że inwestorzy zarabiają na Synerise, a samo Synerise od 5 lat finansuje Wisłę. Tutaj dołożył objawienie, że tylko klub może wystąpić o swoją upadłość. Ekspert. Rozmowa z nim o ekonomii i finansach to jak rozmowa z pięciolatkiem o teorii względności.