tomytom napisał(a):

OFFTOP:
@pepe72: na Android (ver. 13) forum działa na komórce normalnie
|
Mam 13 i "nie działa". Tj. otwiera się strona, a nawet kiedyś skomentowałem, ale układ strony nie jest zoptymalizowany pod komórkę więc zarówno czytanie, a zwłaszcza pisanie jest mocno upierdliwe.
A wracając do tematu.
Wisła wrzuciła filmy z treningów:
T1:
https://youtu.be/Z0b1uTODkxo?si=EWRjjsvLCHbGKcMl
T2:
https://youtu.be/TpH6MCBB26c?si=Ja_wfDP5atTwliQ_