krysztal napisał(a):

.... Według lepiej zorientowanych i siedzących w finansach klub spełnia wszystkie kryteria kierujące w stronę ogłoszenia upadłości.Albo awans i zastrzyk gotówki albo zastrzyk gotówki nie wiadomo skąd albo kolejnej próby awansu z pierwszej ligi nie będzie.
...
|
I kto tą upadłość miałby ogłosić? Tak długo jak Wisła spłaca zadłużenie to nie ma powodu by to robić. Niezależnie od tego co pi...szą "lepiej zorientowani". Po to się klub układa(ł) z wierzycielami.
W temacie stanu finansów PZPN nie zgłosił żadnych uwag więc proponuję nie wpadać w panikę.