Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.01.2024, 21:41
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Model jest tworzony pod wodzą Piotrka od kilku miesiecy. Wczesniej robil to na poziomie serie A przez dwa sezony. Jest to bardziej jako narzedzie do analizy.
Brzmi chwytliwie AI - dzieki temu jest wiele szumu wokol nas. Albert to trener jak kazdy inny z zagranicznej lapanki. Moze wypalic a moze nie. Zadanie ma o tyle latwe ze my mamy najelpszy sklad w lidze. Wystarczy pewnie zeby nie przegrywac…. Taka mam nadzieje
Uścislijmy, że robił to na poziomie serie A, po czym jego klub spadł do serie B. I mniej więcej wtedy przyszedł do Wisły.
Odpowiedz cytując