Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 11.01.2024, 10:46
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jaki trend, jakie niszczyć? Masz problem z tym, ze mam prawo się wypowiedzieć jak ja to widzę?
Masz problem ze zrozumieniem, że każde słowo niesie za sobą jakieś konsekwencje? Ty nie mówisz swojego zdania, Ty w każdym temacie urządzasz hejt na Królewskiego i Rude właśnie niczym Koalik, wymyślając sobie różne zależności i w oparciu o różne kasandryczne czy nostradamusowe wizje. Dlatego Drozd i nie tylko on nie może już tego wytrzymać i dlatego skala tej nagonki sprawia, że ludzie zastanawiają się, o co Ci tak naprawdę chodzi? Co chcesz tą nagonką osiągnąć i czemu z takim zapałem i determinacją wszędzie, gdzie się da próbujesz im zaszkodzić, a więc i Wiśle?
Odpowiedz cytując