AgresywnyChomik napisał(a):

|
Wymienie Koalila na 10 Hiszpanow, dopłace xD
|
Jego to nawet Aborygeni czy inni Zulusi nie chcieliby wymienić na odchody kangurów, więc rynkowy pomysł.


W sumie gdyby znalazł się ktoś, kto płaciłby choć jeden grosz za każdy absurd, manipulacje i wyrzyg hejtu Koalika, Wisła byłaby bogatsza niż Manchester City
A w temacie Rude, doradzam wszystkim spokój i cierpliwość, a nie uleganie histerii i nagonce Jaroo, który już wie, co będzie za pół roku i że na pewno będzie tragicznie. Nowy Nostradamus

. Pod względem merytorycznego przygotowania Hiszpan nie wydaje się gorszy od innych dostępnych obecnie Wiśle trenerów. Ani na krajową, ani na zagraniczną czołówkę szkoleniowców nas przecież nie stać, więc wybór siłą rzeczy musiał być ograniczony do tego typu kandydatów.