Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#312
Stary 11.01.2024, 10:03
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Wymienie Koalila na 10 Hiszpanow, dopłace xD
Jego to nawet Aborygeni czy inni Zulusi nie chcieliby wymienić na odchody kangurów, więc rynkowy pomysł. W sumie gdyby znalazł się ktoś, kto płaciłby choć jeden grosz za każdy absurd, manipulacje i wyrzyg hejtu Koalika, Wisła byłaby bogatsza niż Manchester City

A w temacie Rude, doradzam wszystkim spokój i cierpliwość, a nie uleganie histerii i nagonce Jaroo, który już wie, co będzie za pół roku i że na pewno będzie tragicznie. Nowy Nostradamus . Pod względem merytorycznego przygotowania Hiszpan nie wydaje się gorszy od innych dostępnych obecnie Wiśle trenerów. Ani na krajową, ani na zagraniczną czołówkę szkoleniowców nas przecież nie stać, więc wybór siłą rzeczy musiał być ograniczony do tego typu kandydatów.
Ostatnio edytowane przez Markus : 11.01.2024 o godz. 10:09.
Odpowiedz cytując