O kurde AI niańka Kiko

PMS lepsza niż trenerzy zachodni

Jaro wielki właściciel klubu, prawdomówny i nieomylny niemal
Ja z Tobą już nie gadam bo to sensu nie ma. Może dlatego nic nie rozumiesz że jesteś zaślepiony Hiszpanami i Królewskim więc trochę mózg nie działa jak trzeba.
Z tym super Królewskim w I lidze drugi rok, który na siłę bronil PMS to dobre
Myślę że wystarczy spojrzeć z boku na ten cyrk w Wiśle, który trwa 5 lat, a wręcz od roku się nasilił, żeby wiedzieć czy rację mam ja, w krytyce tego gówna, czy ty w udawaniu że jest ok.