|
Przecież to wiadomo nie od dziś, że jedynym powodem dla ktorego gra się w piłkę od początku grudnia do połowy marca są prawa transmisyjne i fakt że trzeba zadowolić kanapowego kibica w martwym okresie zimowym.
Potem jeszcze narzekania że murawy są jakie są.. a gdy są zielone to u nas się przeważnie nie gra w piłkę.
Także te terminy przełożonych spotkań zupełnie nie dziwią. Jak będą chcieli to przełożą dzień przed, bo i tak organizator rozgrywek w d... ma kibiców którzy chodza na mecze swoich drużyn.
|