|
Z ostatnich transferów z zawodników zagranicznych których już nie ma a byli jeszcze w sezonie21/22(jeszcze w większości zaciąg Guli i Pasiecznego) nie Kiko. Dane z tego sezonu lub roku w zależności jak gra dana liga.
.
Kliment : Victoria Pilzno, 1 poziom, 14 meczy, 2 bramki, 509 minut co daje 36 minut na mecz,4 występy liga konferencji,5 występów kwalifikacje CL
Brown Forbes: Chiny,1 poziom,21 meczów, 7 bramek, 1474 minuty, 70 minut na mecz.
Manu: bez klubu, w tym sezonie CFR Cluj Rumunia 1 poziom 8 występów po parę minut.
Yeboah: Columbus,USA 1 poziom,31 meczy 1986 minut, 64 minut na mecz, 3 gole,5 asyst.
Skvarka: Gyor, Węgry 2 poziom,17 meczy 1396 minut, 82 minuty na mecz,5 goli, 6 asyst
Savic: Warta 1 poziom,18 meczy, 1122 minuty, 62 minuty na mecz,1 bramka, 2 asysty plus bramka i asysta w pp
Zhukov:Chiny 1 poziom, 27 meczy, 1687 minut, 62 minuty na mecz,1 bramka
Poletanovic: Zagłebie Lubin 1 poziom, 13 meczy, 667 minut, 51 minut na mecz, bez liczb
Aschraf:Arabia Saudyjska 1 poziom, 18 meczy 1575 minut,88 minut na mecz,3 gole, 2 asysty
Hanousek: Ankaragucu, Turcja 1 poziom,16 meczy, 1100 minut,69 minut na mecz, 2 asysty
Mehremic: Azerbejdżan 1 poziom,16 meczy 1440 minut, 90 minut na mecz! 1 gol, 2 asysty
To chyba tylu ich było, Zaciąg u nas uważany za niezwykle słaby i wstydliwy. Osobiście jak to przeanalizowałem to sam teraz jestem zdziwiony jak dobrze im wszystkim idzie, nie licząc Manu oczywiście, praktycznie jeden nie wypał
|