Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15854
Stary 10.01.2024, 09:34
emjot napisał(a):Wyświetl post
Brud, gdzie jest Brud (bo od jesieni 2016 nie ma go w żadnym klubie.... ostatni Jutrzenka Giebułtów)
a Czekaj jest w Garbarni
20 spotkań rozegranych (3 w PP), wszystkie w podstawie (14 w całości) co daje 1724 minuty. Młody jest, dopiero w lutym kończy 32 lata. Nada się za Colleya
Można wymienić dziesiątki nazwisk rzekomych wielkich talentów, o których dopominali się i których promowali kibice tacy jak Karcherop, którzy potem okazywali się totalnym niewypałem, a ich gra w Wiśle była jedynie stratą czasu, punktów i pieniędzy.To nie tylko Brud czy Czekaj. Nawet w pierwszej części poprzedniego sezonu mieliśmy od cholery tego szrotu w kadrze, na czele z Szywaczami i Niewiadomskimi oraz Sobolami.

Lobby stawiania na nich kosztem obcokrajowców obecnie z trzeciej ligi hiszpańskiej nadal jest bardzo silne i niczego się jeszcze nie nauczyło oraz pewnie nigdy nie nauczy.

Teraz nowym bohaterem tej grupy osób stał się Broda. No gwiazda jak malowanie i talent niczym Costa, tłamszony przez złych Hiszpanów.

Wolfy ma 100% racji: tego typu tematyka i podejście w ogóle nie powinno było nigdy zaistnieć, bo stanowi tylko zupełnie idiotyczny i chory punkt zapalny w relacjach kibice - sztab trenerski. Grać zawsze powinien ten, kto jest najlepszy lub ma rzeczywiście duże możliwości i talent, a nie ten, kogo w roli talentu widzą kibice bez prawidłowej oceny tej osoby.

Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
No coś niesamowitego. Zdobył z przepłaconą Wisłą MP, która dekadę wcześniej zdobywała te tytuły seryjnie i ten 2011 rok to był ostatni rzut na taśmę i poryw Cupiała na budowę Wielkiej Wisły. No niesamowity sukces trenera z zagranicy.
Z tą "przepłaconą" Wisłą, która notabene zawsze była przepłacona za Cupiała, wielu innych polskich trenerów mistrzostwa nie zdobywało w jakimś sezonie i ta drużyna nie grała później udanie w europejskich pucharach. Więc tak, to był duży sportowy sukces, którego deprecjonowanie jest chore i niepoważne.

A polscy trenerzy zwykle nie dostają roboty na zachodzie po prostu dlatego, że są słabi, nie mają osiągnięć, odstają pod względem taktycznym i szkoleniowym od konkurencji. To dlatego nikt ich nie zna i nie potrafią się przebić. Więc nie twórz kwadratowych jaj. Ilu piłkarzy polscy trenerzy nauczyli dobrej techniki użytkowej i prawidłowych reakcji na boisku? Ilu wybitnych graczy stworzyli i rozwinęli? Ktoś, kto jest naprawdę dobrym fachowcem znajdzie zatrudnienie również poza granicami własnego kraju.
Ostatnio edytowane przez Markus : 10.01.2024 o godz. 10:21.
Odpowiedz cytując