Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15847
Stary 09.01.2024, 16:29
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Jaroo1, a co w sytuacji gdy farmazony Jarosława K. w mediach i to jak w nich się porusza Wisły zapewniają jeszcze właśnie paliwo Wiśle w postaci kasy płynącej ze sponsoringu klubu ? Może w sytuacji gdy nie bylibyśmy na pierwszych stronach gazet dalej to byśmy upadli znacznie szybciej ? A tak to farmazony w mediach i parcie binarnego Jarka na szkło zapewnia nam ciągłe zainteresowanie mediów i sponsorów ?
Pewnie tak jest. Może nie w kontekście poszukiwania sponsorów, bo jeśli ktoś chce się uważnie przyjrzeć naszym sponsorom, to oni są z nami akurat z zupełnie innych powodów, ale raczej w kontekście rozpuszczania wici do ewentualnych chętnych nabywców klubu i pozycjonowania się.

Widocznie JK już się zorientował jaka jest różnica między znajomościami na zasadzie "znam bogatych ludzi, bo z nimi czasem gadam o AI i sporcie na konferencjach" a znajomościami na zasadzie "znam bogatych ludzi, których jestem w stanie namówić na włożenie milionów w chory klub". A jest ogromna.
Odpowiedz cytując