Sylwus1988 napisał(a):

|
Wolfy nie wiem jak to zrobiłeś że z osoby która tu na forum swego czasu była najbardziej irytująca, wręcz legendarna w poziomie w....ania wszystkich dookoła, na socjalach pisali że przez Ciebie nikt tu nie wchodzi i forum umiera. Teraz stałeś się najbardziej a przynajmniej jednym z najbardziej merytorycznych i racjonalnie bez emocji opisujących rzeczywistość użytkowników na tym forum. Szacunek za posta powyżej, zgadzam się w 100%
|
O irytacji już napisał Czerepach, a o merytoryce to poczytaj tematy meczowe (18 i 19 kolejka) jak wieszał psy na Brodzie. Moje wk...e skończyło się dwiema analizami zachowania bramkarza - po jednej na mecz. Linki do filmów w tematach meczowych.
Generalnie wiele osób leci sobie po właścicielach, trenerze, zawodnikach często "bez trzymanki", za to z mocnym przekonaniem o własnej nieomylności. I najczęściej z nie przejmując się faktami.
Być może efekt braku moderacji.