Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15845
Stary 09.01.2024, 14:29
Sylwus1988 napisał(a):Wyświetl post
Wolfy nie wiem jak to zrobiłeś że z osoby która tu na forum swego czasu była najbardziej irytująca, wręcz legendarna w poziomie w....ania wszystkich dookoła, na socjalach pisali że przez Ciebie nikt tu nie wchodzi i forum umiera. Teraz stałeś się najbardziej a przynajmniej jednym z najbardziej merytorycznych i racjonalnie bez emocji opisujących rzeczywistość użytkowników na tym forum. Szacunek za posta powyżej, zgadzam się w 100%
O irytacji już napisał Czerepach, a o merytoryce to poczytaj tematy meczowe (18 i 19 kolejka) jak wieszał psy na Brodzie. Moje wk...e skończyło się dwiema analizami zachowania bramkarza - po jednej na mecz. Linki do filmów w tematach meczowych.

Generalnie wiele osób leci sobie po właścicielach, trenerze, zawodnikach często "bez trzymanki", za to z mocnym przekonaniem o własnej nieomylności. I najczęściej z nie przejmując się faktami.
Być może efekt braku moderacji.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując