|
Jaroo1, a co w sytuacji gdy farmazony Jarosława K. w mediach i to jak w nich się porusza Wisły zapewniają jeszcze właśnie paliwo Wiśle w postaci kasy płynącej ze sponsoringu klubu ? Może w sytuacji gdy nie bylibyśmy na pierwszych stronach gazet dalej to byśmy upadli znacznie szybciej ? A tak to farmazony w mediach i parcie binarnego Jarka na szkło zapewnia nam ciągłe zainteresowanie mediów i sponsorów ?
|