Jaroo1 napisał(a):

Był kiedyś taki trener w Wiśle, Jerzy Brzęczek. Jerzy Brzęczek też wiedział co chce grać, też mówił, ze umie. Jego problemem było jedynie brak doswiadczenia i sukcesów. Ogólnie CV miał fajne, selekcjoner kadry, no wow. Wraz z Królewskim doszli do wniosku, że fachowiec Jurek będzie pracował niczym na wzór angielskiego menedżera. Był odpowiedzialny za trenowanie, transfery i bóg wie co jeszcze.
Dalszą część historii chyba znacie.
Także dalej sobie Markus wmawiaj jak to super wygląda na papierku i jakie plany mają Rude i Krolewski
|
Rude został wybrany na takiej samej zasadzie i w oparciu o takie same uwarunkowania w jakich wybierany był Brzęczek? Dodatkowo też wtedy dyrektorem był Kiko?
Nie?
Dziękuję, to kończy ten temat.
Nie ma tu żadnej analogii,którą próbujesz budować i nią straszyć, kreując tą swoją histeryczną nagonkę.