Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 09.01.2024, 13:56
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Był kiedyś taki trener w Wiśle, Jerzy Brzęczek. Jerzy Brzęczek też wiedział co chce grać, też mówił, ze umie. Jego problemem było jedynie brak doswiadczenia i sukcesów. Ogólnie CV miał fajne, selekcjoner kadry, no wow. Wraz z Królewskim doszli do wniosku, że fachowiec Jurek będzie pracował niczym na wzór angielskiego menedżera. Był odpowiedzialny za trenowanie, transfery i bóg wie co jeszcze.
Dalszą część historii chyba znacie.
Także dalej sobie Markus wmawiaj jak to super wygląda na papierku i jakie plany mają Rude i Krolewski
Rude został wybrany na takiej samej zasadzie i w oparciu o takie same uwarunkowania w jakich wybierany był Brzęczek? Dodatkowo też wtedy dyrektorem był Kiko?

Nie?

Dziękuję, to kończy ten temat.

Nie ma tu żadnej analogii,którą próbujesz budować i nią straszyć, kreując tą swoją histeryczną nagonkę.
Ostatnio edytowane przez Markus : 09.01.2024 o godz. 14:25.
Odpowiedz cytując