|
Wolfy nie wiem jak to zrobiłeś że z osoby która tu na forum swego czasu była najbardziej irytująca, wręcz legendarna w poziomie w....ania wszystkich dookoła, na socjalach pisali że przez Ciebie nikt tu nie wchodzi i forum umiera. Teraz stałeś się najbardziej a przynajmniej jednym z najbardziej merytorycznych i racjonalnie bez emocji opisujących rzeczywistość użytkowników na tym forum. Szacunek za posta powyżej, zgadzam się w 100%
|