Bardzo konkretny facet.
Styl komunikacji bardzo wyrazisty, angielski na świetnym poziomie.
Jeśli miałbym kogoś brać tylko po samym wywiadzie, to mnie kupił.
Miejmy nadzieje, że ten jego sposób komunikacji będzie miał przełożenie na drużynę. Z tym różnie bywa, ale pierwsze wrażenie świetne.
Wielka zagadka jak to wyjdzie w praniu.
W przeciwieństwie do tego co twierdzi Marcus, sam trener podkreślił, że dla niego bardzo ważne, że ma Polaków w sztabie szkoleniowym, bo pomogą mu szybciej się zaadoptować do gry w naszej lidze. Coś co Markus twierdził, że nie istnieje. Przecież specyfika ligi nie ma znaczenia, narodowość nie ma znaczenia
