pepe72 napisał(a):

Konferencja prasowa / prezentacja nowego trenera:
https://www.youtube.com/live/XS4var4...x7xxihtyhv9qYE
Z rzeczy humorystycznych to padło jedno pytanie do Kiko i Justyna Krupa robiła za tłumacza.
Na i z angielskiego tłumaczył Jaro ale obiecali, że będą dodane napisy do youtube.
|
A potem podobno mają tłumaczyć asystenci. Czyżby już nawet tysiaka na tłumacza nie było?