Wyświetl pojedynczy post
Vashut
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków Nowy Kleparz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 08.01.2024, 12:57
ja mu daje szanse, jak kazdemu ale zaskoczył mnie mówiac ze pracowal w Castellon a to też klub jak Wisła bardzo zasłużony i historyczny - chyba jednak nie Panie Trenerze, ten Castellon raz wygrał puchar Hiszpanii 50 lat temu

bardziej akuratne byłoby porównanie do El Depor
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
Odpowiedz cytując