|
ja mu daje szanse, jak kazdemu ale zaskoczył mnie mówiac ze pracowal w Castellon a to też klub jak Wisła bardzo zasłużony i historyczny - chyba jednak nie Panie Trenerze, ten Castellon raz wygrał puchar Hiszpanii 50 lat temu
bardziej akuratne byłoby porównanie do El Depor
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
|