Raton jest zdecydowanie lepszym bramkarzem niż dwoje pozostalych. Ile razy nas ratował w sytuacjach sam na sam itp...? Wiele. Zasłuzenie wskoczył do 1 składu i jestem przekonany, że wciąż będzie w pierwszej jedenastce. Kto mu na zagrozić? Broda=nie umiem grać nogami czy pyszałkowaty Biegański

Inna sprawa, że transfery na pozycji bramkarza zawsze były traktowane w Wiśle po macoszemu. Kiedy tu był bramkarz przez duże B? Pareiko?
Niestety Załuska jako trener? Od kogo się mają uczyć? Serio
