Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2724
Stary 08.01.2024, 00:08
Cytat:
To jest cyrk dla idiotów i debili.
Rzadko się z Tobą Jaroo zgadzam, ale w tym przypadku trafiłeś w samo sedno.
Mi to nawet nie chce się nic pisać. Mam wrażenie, że to jakiś Truman Show, albo Bajera w XXI wiecznej formie.

Już wolałem jak gangusy kradły, teraz mamy wariata, który za pomocą klubu robi swoje deale i podtrzymuje swoją upadłą firemkę przy życiu.
To się po prostu nie dzieje.
Odpowiedz cytując