Cytat:
|
To jest cyrk dla idiotów i debili.
|
Rzadko się z Tobą Jaroo zgadzam, ale w tym przypadku trafiłeś w samo sedno.
Mi to nawet nie chce się nic pisać. Mam wrażenie, że to jakiś Truman Show, albo Bajera w XXI wiecznej formie.
Już wolałem jak gangusy kradły, teraz mamy wariata, który za pomocą klubu robi swoje deale i podtrzymuje swoją upadłą firemkę przy życiu.
To się po prostu nie dzieje.