|
Złożona osobowość, ale jej część to. że tj. pajacowaty manipulant, który się ch.ja zna na piłce. W związku z tym jego tzw. analizy są g.. warte.
Jakby pejsaci albo legia mieli takiego pajaca za prezesa to można by się radośnie z nich ponabijać, ale to też do czasu bo to w sumie jest dość smutne.
Oczywiście jak mu się uda z nowym trenerem i awansujemy to z przyjemnością przeproszę za niewiarę w jego znajomość piłki i analizy, ale to ewentualnie dopiero w maju.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 07.01.2024 o godz. 22:02.
|