Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2718
Stary 07.01.2024, 21:01
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Gościu, który załatwił spadek, większe długi, a teraz już się asekuruje, ze może nie awansujemy - szczeka

Niech powie jasno kiedy Wisła się z gówna wygrzebie, chociaż żeby w tej ekstraklasie grać na najniższym poziomie, bez spadania, kiedy długi zmniejszy itd albo przestanie debila z siebie robić. Bo narazie to jest tak, ze nieudacznik kreuje się na znawce i wizjonera.

Bajkę o sprzedaży klubu i awansie, zamienił na bajkę o długoterminowym budowaniu klubu, opartym na nowinkach, choćby to miało mieć latami miejsce w I lidze.

Jak się można podniecać gościem, który z Wisłą Kraków nie umie awansować z I ligi? Ja rozumiem gdyby Wisła miała problem w ekstraklasie żeby zakwalifikować się do pucharów, ale typ nie umie z I ligi wyjsć, a tu podnieta i on sam podjarany, że gasi "petów" z internetu gdzie jego jedyne osiągnięcie w Wiśle to to, że jeszcze ona istnieje.
I to jest duże osiągnięcie bo kubuś ze swoją familią prowadził nas prostą drogą w niebyt. To Jakub załatwił nam spadek, Królewski tylko stał na czatach.

Jaro ma dotychczas jedną dobrą decyzję czyli zatrudnienie Kiko, jedną głupią i naiwną czyli zostawienie Sobolewskiego po wtopie z Puszczą. Teraz znowu na coś się zdecydował, co z tego wyniknie zobaczymy. To że płaczesz już kilka dni jak to będzie strasznie nie znaczy że tak będzie.

Zacząłeś się przypieprzać do nowego trenera na zapas jak nawiedzony, teraz dalej ryjesz. Czy "typ" umie awansować to zobaczymy. Zeszły rok to było sprzątane po truskolaskich, a i tak niewiele brakło więc przestań już bredzić bo coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać drugie dno w tej twojej egzaltowanej aktywności.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując