s1mone napisał(a):

RATON to jest ręcznik.
Przy nim Biegański to równo grający bramkarz, a Broda profesor
Bramkarz, którego jedyną zaletą jest wyprowadzanie piłki.
|
Karne też broni gorzej od Biegańskiego, prawda?
I gorzej wychodzi do dośrodkowań oraz wyłapuje górne piłki, tak? W którym równoległym wszechświecie?
Cztery dobitki w meczu z Podbeskidziem obronił on czy Broda?
Tego bełkotu o ręczniku nie da się czytać. Wolfy miał 100% racji, co znów udowadniasz.
Robienie z Biegańskiego i Brody solidnych bramkarzy czy nawet tylko więcej potrafiących od Ratona to komedia.
Raton wygryzł ich obu ze składu dlatego, że byli jeszcze słabsi i gorsi niż on.
Miejmy nadzieję, że teraz po wywaleniu Łaciaka wszyscy bramkarze zanotują progres, choć osoba Załuski nie jest dla mnie żadną rękojmią, iż tak się stanie.