Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93064
Stary 07.01.2024, 19:03
s1mone napisał(a):Wyświetl post
RATON to jest ręcznik.
Przy nim Biegański to równo grający bramkarz, a Broda profesor

Bramkarz, którego jedyną zaletą jest wyprowadzanie piłki.


Karne też broni gorzej od Biegańskiego, prawda?

I gorzej wychodzi do dośrodkowań oraz wyłapuje górne piłki, tak? W którym równoległym wszechświecie?

Cztery dobitki w meczu z Podbeskidziem obronił on czy Broda?

Tego bełkotu o ręczniku nie da się czytać. Wolfy miał 100% racji, co znów udowadniasz.

Robienie z Biegańskiego i Brody solidnych bramkarzy czy nawet tylko więcej potrafiących od Ratona to komedia.

Raton wygryzł ich obu ze składu dlatego, że byli jeszcze słabsi i gorsi niż on.

Miejmy nadzieję, że teraz po wywaleniu Łaciaka wszyscy bramkarze zanotują progres, choć osoba Załuski nie jest dla mnie żadną rękojmią, iż tak się stanie.
Odpowiedz cytując