Markus napisał(a):

|
Jak to się dzieje, że ciągle jesteśmy też skazani akurat na takiego fachowca jak Urban czy fachowców od przygotowania fizycznego, które od lat w Wiśle wygląda marnie? Na wszystko znajdują się pieniądze tylko nie na poprawę tej sprawy?
|
To są pytania, które ogarnięci kibice zadają sobie od dawna, a na które JK uparcie odmawia odpowiedzi, wygodnie kierując całą dyskusję w stronę "nowoczesność vs ciemnogród" czy "człowiek z wiedzą oraz wizją vs trolle internetowe oraz leśne dziadki, które boją się, że komputer zabierze im pracę"...
To, co naprawdę przeraża, to to, jak wiele osób nabiera się na ten narzucony schemat, który nie ma wiele wspólnego z tym, co jest rzeczywistym problemem tego klubu.