Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 06.01.2024, 17:20
siara napisał(a):Wyświetl post
I tego trenera wywalano na pysk z kolejnych klubow, bo "Kubuś" mu zakichał papiery ? Zaiste
Tutaj masz jego historię w kolejnym klubie. Dlaczego zrezygnował? Wyniki czy nagonka?

Cytat:
24 maja 2021 został pierwszym trenerem klubu Esbjerg fB, z którym związał się dwuletnim kontraktem[17][18]. Niecałe dwa miesiące po rozpoczęciu jego kadencji duńska gazeta B.T.ďťż[w innych językach] doniosła, że zawodnicy pierwszej drużyny zażądali jego zwolnienia po fizycznych i psychicznych karach[19]. Następnego dnia Spillerforeningen, duńskie stowarzyszenie piłkarzy, udzieliło nagany zarządowi Esbjerga fB po tym, jak prezes Michael Kalt stonował konflikt i poinformował regionalną gazetę JydskeVestkystenďťż[w innych językach], że tylko kilku graczy było zaangażowanych w żądanie [20]. Dzień później Hyballa przeniósł czterech zawodników pierwszego składu do drużyny młodzieżowej (Jakoba Ankersena, Kevina Conboy’a, Zeana Dalügge’a oraz Jurija Jakowenkę)[21]. 15 lipca Esbjerg fB został zgłoszony do Arbejdstilsynet (Duński Urząd Inspekcji Pracy) przez Spillerforeningen po tym, jak pojawiły się doniesienia, że Hyballa rzekomo uderzył i „terroryzował psychicznie” zawodników[22][23]. W następnym tygodniu Hyballa stwierdził, że nigdy nikogo nie uderzył, a jedynie próbował zmotywować swoich zawodników[24]. 11 sierpnia, na skutek złej prasy w mediach oraz złym początku sezonu Hyballa zrezygnował z funkcji trenera Esbjerg fB i został zastąpiony przez Rolanda Vrabeca[25]

To nie jest temat o Hyballi, tylko o nowym trenerze na którego rozkręcana jest nagonka zanim jeszcze zaczął pracę. Dobrze żeby kibice nie poddali się propagandzie.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 06.01.2024 o godz. 17:26.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując