Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15820
Stary 05.01.2024, 14:07
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A co w tym dziwnego? W ostatnich meczach był już myślami tylko i wyłącznie przy transferze, co zwracało wielu kibiców. Ciężko było olać te 2 mln dolarów, gdy zawodnik chce odejść z klubu.

Paradoksalnie udało się za niego ściągnąć dobrego zmiennika, ale te kilka kolejek za późno (Gio T.)
Gio poza wrażeniami estetycznymi niewiele wniósł, kosztował bardzo dużo, a na koniec spadliśmy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując