Karherop napisał(a):

A co w tym dziwnego? W ostatnich meczach był już myślami tylko i wyłącznie przy transferze, co zwracało wielu kibiców. Ciężko było olać te 2 mln dolarów, gdy zawodnik chce odejść z klubu.
Paradoksalnie udało się za niego ściągnąć dobrego zmiennika, ale te kilka kolejek za późno (Gio T.)
|
Gio poza wrażeniami estetycznymi niewiele wniósł, kosztował bardzo dużo, a na koniec spadliśmy.