Karherop napisał(a):

|
Prawda jest taka że zamiast wykorzystać sezon na zbudowanie czegokolwiek to kompletnie go zmarnowano. Na każdym polu. Co odbilo się niedługo czkawka.
|
Dzięki temu teraz możemy w spokoju o finansową i sportową przyszłość, nie bojąc się o spadek, budować najnowocześniejszy klub w Polsce.