Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#544
Stary 04.01.2024, 07:41
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego w IV lidze?
Jaro w ostatnich wywiadach powiedział, że nie zamierza zaprzestać finansowania Wisły.
A co więcej, że 3 miliony USD długu to nie jest problem, który odstraszałby inwestorów.

M.in. o takich głupich tekstach było w wywiadzie na YT Prawda Futbolu.
3 mln dolarów długu?!
O 3 mln dolarów to dług rośnie każdego roku...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując