pepe72 napisał(a):

Dlaczego w IV lidze?
Jaro w ostatnich wywiadach powiedział, że nie zamierza zaprzestać finansowania Wisły.
A co więcej, że 3 miliony USD długu to nie jest problem, który odstraszałby inwestorów.
M.in. o takich głupich tekstach było w wywiadzie na YT Prawda Futbolu.
|
3 mln dolarów długu?!
O 3 mln dolarów to dług rośnie każdego roku...