Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#542
Stary 03.01.2024, 21:12
Wiadomo, tu 12 mln brakujących do budżetu, tu 40 mln takiego długu, tam 80 mln innego długu, jak widać nie przeszkadza to w tym aby inwestorzy się zabijali o Wisłe Kraków... tzn. źle, nie przeszkadza to w .......eniu głupot Jarkowi.

Przecież on chyba teraz to sobie wymyślił, że stworzy tak atrakcyjny klub, atrakcyjny produkt, który sam się będzie prowadził dzięki AI, a ludzie będa jedynie to nadzorować, i inwestorzy będa zachwyceni czymś tak niespotykanym, że kupią klub z długami, bo będzie miał tak zajebisty potencjał, że będzie warto.

Tylko nawet gdyby mu wierzyć w takie bajki, to jaki potencjał moze mieć taki klub? Bez dobrego zarządzania to może zajedzie w przyszłości z tym AI do srodka tabeli ekstraklasy, bo może w przyszłości rzeczywiście to rozwinie się na tyle, że pozwoli wybierać lepsze rozwiązania ale też nie jakieś idealne. Poza tym jesli to się rozwinie to będzie korzystał z tego każdy klub więc wykluczy to posiadanie jakiejś przewagi nad innymi.

Pepe, Ty bardzo lubisz jak CI Królewski bajki opowiada i jeszcze twierdzenie, że w wywiadzie było o głupich tekstach 5 lat szukania inwestora, zbył jebaniec jedynego inwestor, który się Wisłą interesował, a tu nadal wizje, że ktoś będzie zainteresowany przejmowaniem finansowego trupa, w I lidze, z dziurą budżetową co sezon - co raz większa zapewne Nie wiem czy to jeszczebajki czy już czyste fantasy.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując