Jaroo1 napisał(a):

|
MaLk, ja do FraMata pisałem. No właśnie z danych, które mamy, takich rzetelnych danych czyli nie bajdurzenia, że to super teoretyk, mamy to, że w 2 klubach sobie nie poradził. Więc jak się go chce oceniać to póki co jedynie może być to negatywna ocena.
|
Póki co to żadna ocena dotycząca tego jak sobie Rude będzie radził w Wiśle nie jest uprawniona, bo nie ma czego oceniać. Przygotowanie merytoryczne i plan na Wisłę nowy trener ma, zobaczymy czy zdoła go zrealizować w praktyce.