Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 01.01.2024, 14:20
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
MaLk, ja do FraMata pisałem. No właśnie z danych, które mamy, takich rzetelnych danych czyli nie bajdurzenia, że to super teoretyk, mamy to, że w 2 klubach sobie nie poradził. Więc jak się go chce oceniać to póki co jedynie może być to negatywna ocena.
Póki co to żadna ocena dotycząca tego jak sobie Rude będzie radził w Wiśle nie jest uprawniona, bo nie ma czego oceniać. Przygotowanie merytoryczne i plan na Wisłę nowy trener ma, zobaczymy czy zdoła go zrealizować w praktyce.
Odpowiedz cytując