Drozd napisał(a):

|
Moim zdaniem to jest celowe tworzenie złej atmosfery, żeby od pierwszego remisu w sparingu wywierać presję na zmianę decyzji co do trenera. Bo tak jak kiedyś Hyballa tak teraz Rune jest zagrożeniem dla "rodzinnej atmosfery" w Wiśle z której od lat korzysta wiele osób.
|
tych osób które i tak zostają teraz w sztabie?
