|
Dobry piłkarz na bank będzie dobrym trenerem - to już się wyczerpało więc teraz lemingi uważają, ze dobry teoretyk/człowiek od analizy będzie dobrym trenerem. Super myślenie, takie życzeniowe, aby się pooszukiwać.
Fajnie by jednak było otrzeźwieć i pomyśleć, że dobry trener to po prostu dobry trener, ktoś kto umie w trenerkę, niezależnie czy zna się bardzo dobrze na nowinkach, był super piłkarzem czy jest średni we wszystkim ale po prosu dobry w trenerce.
Nie przeczy to temu, że na prawdę dobrym trenerem może zostać każdy.
Problem z Rude jest taki, że póki co właśnie jeśli o trenerkę chodzi jest trenerem co najwyżej średnim, a raczej słabym. 2 lata, 2 kluby, 60 meczów rozegrane, z obydwu klubów go zwolnili, kibice nie byli z niego zadowoleni. To powinno kazdemu kto się tu nim podnieca mówić wszystko.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|