Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.12.2023, 10:12
Po przemysleniu wszystkich za i przeciw uważam, że to jebnie.
Sportowo i finansowo, bo algorytmy będą się zgadzac.
Szykujmy się na 4 ligę.
A przy okazji: nie rozumiem komoletnie pomysłu z Jopem: kładziemy lagę na rezerwy? Jednym ruchem rozwalic dwie drużyny? Mistrzowskie
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując