Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#505
Stary 30.12.2023, 09:38
To, że Koaliki niezadowolone i już zdążyły napisać o "mackach" i "hakach", akurat dobrze wróży Wiśle.

Ktoś, kto kompletnie nie zna tego trenera (czyli jakieś 99,9% forum), nie ma żadnego tytułu do oceniania jego warsztatu i pisania, że się nie sprawdzi bardziej niż sprawdziłby się na przykład taki Nawałka czy Moskal.

Ja też go nie znam, więc nie będę się wypowiadał czy to dobry czy zły wybór. Wszystko okaże się z czasem. To, że nie jest przedstawicielem polskiej myśli szkoleniowej akurat jest atutem, a nie wadą.
Ostatnio edytowane przez Markus : 30.12.2023 o godz. 09:40.
Odpowiedz cytując