To, że Koaliki niezadowolone i już zdążyły napisać o "mackach" i "hakach", akurat dobrze wróży Wiśle.
Ktoś, kto kompletnie nie zna tego trenera (czyli jakieś 99,9% forum), nie ma żadnego tytułu do oceniania jego warsztatu i pisania, że się nie sprawdzi bardziej niż sprawdziłby się na przykład taki Nawałka czy Moskal.
Ja też go nie znam, więc nie będę się wypowiadał czy to dobry czy zły wybór. Wszystko okaże się z czasem. To, że nie jest przedstawicielem polskiej myśli szkoleniowej akurat jest atutem, a nie wadą.