Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#497
Stary 29.12.2023, 22:15
gpat napisał(a):Wyświetl post
Ktokolwiek by nie przyszedł, jeśli nie dostanie możliwości zatrudnienia własnego sztabu, bez Kmiecika i jakiegoś nowego polskiego Łaciaka, będzie to zły sygnał.

Markus już znalazł winowajców ewentualnych niepowodzeń na wiosnę.
Trzymanie sztabu z Kmicikiem to normalna i dobra praktyka, świadcząca, że Królewski postępuje w tej kwestii właściwie i profesjonalnie podszedł do tematu zatrudnienia nowego trenera?

Nie tak się to powinno robić na wstępie.

O naszym sztabie z Kmiecikiem pisałbym to samo, gdyby trenerem zostawał Moskal czy ktoś inny.
Odpowiedz cytując