gpat napisał(a):

Ktokolwiek by nie przyszedł, jeśli nie dostanie możliwości zatrudnienia własnego sztabu, bez Kmiecika i jakiegoś nowego polskiego Łaciaka, będzie to zły sygnał.
Markus już znalazł winowajców ewentualnych niepowodzeń na wiosnę.
|
Trzymanie sztabu z Kmicikiem to normalna i dobra praktyka, świadcząca, że Królewski postępuje w tej kwestii właściwie i profesjonalnie podszedł do tematu zatrudnienia nowego trenera?
Nie tak się to powinno robić na wstępie.
O naszym sztabie z Kmiecikiem pisałbym to samo, gdyby trenerem zostawał Moskal czy ktoś inny.